Zümrütevler 24 Saat Açık Çilingir

Zümrütevler 24 Saat Açık Çilingir

Zümrütevler 24 Saat Açık Çilingir Servisimiz kapıda kaldığınız zaman yardımcı olmaktayız. Gece yarısı Misafirlikten geldiniz yada işten geldiniz. Anahtarlar yanınızda yok yada kapının arkasında unutmuş olabilirsiniz. Zümrütevler 24 Saat Açık Çilingir Servisimiz sayesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Zümrütevler Çilingir Olarak İstanbul Anahtarcılar Odasına Kayıtlı Yetkili Çilingir olarak hizmet vermekteyiz. Zümrütevler Karaca Caddesinde Sizlere hizmet sunmaktayız. Zümrütevler  Çilingir Servis elemanlarımız arabanızın içinde Anahtar unuttuğunuzda oto çilingir hizmeti’de vermektedir. Zümrütevler’in Geneline hizmet vermekteyiz. 

Zümrütevler 24 Saat Açık Çilingir

Son Zamanlarda Zümrütevler’ de Artan Hırsızlık olayları ile sizleri Bilgilendirmek isteriz. Bunlara karşı alınabilecek bir kaç şeyden bahsetmek istiyoruz. 

Çelik kapınızda Tuzaklı Kilit Var Mı ?

Tuzaklı kilit kapılarınız’da bulunan normal kilitlere karşı 2 kat daha güvenli olup açılması daha zordur. Zümrütevler Çilingir olarak Dünya devi olan kilitlerin Yetkili Servisliğini yapmaktayız. Mul-t-lock tuzaklı kilit,Victory Çift tuzaklı kilit,Keso kilit,Kale alarmlı kilit,Kale Çelik takviyeli kilitleri kapınıza taktırmalısınız. Yüksek güvenlikli kilitler kapınızı 2 kat daha iyi korumaktadır. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir